دیپلم های فستیوال موسیقی ژوتم تقدیم شرکت کنندگان شد

فروردین ماه امسال بود که هنرجوهای آموزشگاه موسیقی “خوش هنر” در هجدهمین فستیوال بین المللی موسیقی “ژوتم” فرانسه شرکت کردند


هنرجویان شرکت کننده در فستیوال “ژوتم” دیپلم افتخار خود را دریافت کردند.
فروردین ماه امسال بود که هنرجوهای آموزشگاه موسیقی “خوش هنر” در هجدهمین فستیوال بین المللی موسیقی “ژوتم” فرانسه شرکت کردند و بعد از رقابت با ۲۶ گروه از ۸ کشور ، در سه رده ی ارکستر کودکان ، ارکستر ترکیبی و بهترین خواننده ، صاحب عنوان شدند.
علاوه بر این ها ، هیئت داوران ، جایزه ی بزرگ فستیوال را هم به “خوش هنر” اهدا کرد.
و اما در نیمه ی دوم مرداد ماه ، دیپلم های اهدایی فستیوال “ژوتم” به آموزشگاه رسید.
اتفاق خوش آیندی بود و به بهانه ی تقدیم دیپلم ها به هنرجویان شرکت کننده در فستیوال ، بعد از ظهر روز دوشنبه بیست و نهم مرداد مراسم جشنی در محل آموزشگاه برگزار شد.در این گردهمایی که علاوه بر خود هنرجوها ، والدین آنان هم شرکت داشتند ، پس از صحبت های استاد آیدین بیات درباره ی جایگاه فستیوال “ ژوتم” در عرصه ی بین المللی و اهمیت و ارزش کار هنرجوهایی که در این فستیوال هنرنمایی کردند ، دیپلم های ارسالی هیئت داوران ، به هنرجوها تقدیم شد.
و البته در بخش پایانی مراسم ، حاضرین اجرای تمرینی ویژه برای فستیوال بین المللی موسیقی یونسکو را که اوایل شهریور ماه در بلغارستان برگزار خواهد شد شنیدند و دیدند.
توضیح اینکه فستیوال بین المللی موسیقی فولکور بلغارستان که با حمایت یونسکو ، به میزبانی شهر ‌”صوفیه” برگزار می‌شود ، از جمهوری اسلامی ایران ، فقط از گروه “ خوش هنر” دعوت کرده است

می خواهید از آخرین اخبار مطلع شوید؟

عضو شوید